Puhastumine
Et Inimene kiirgaks Kõiksusele hädavajalikku Õnnistavat Loovat Valgust - Eluvalgust, mis on tema pühaks olemise-eesmärgiks, on talle vajalik olla oma loomulikus olekus. Selleks on rõõmu ja õndsuse tunne ja eneses armastamine. Kui Inimene pole selles seisundis ja ei tunne hetkes neid tundeid, siis on temas või tema elus midagi valesti ja haige, millele tuleks koheselt tähelepanu pöörata.On tähtis, et kolm olemise tasandit - Hingeline, Vaimne ja Mateeria tasand - oleksid Inimeses tasakaalus, ühendatud Armastuse Energiaga. Kui üks neist tasanditest domineerib, väljendub see liialdusena, mille tagajärgedeks võivad olla haiglaslikud väljendused kas ühel või mitmel olemise tasandil. Et luua igavikulisust, õnne ja armastuse valgust, on vaja kõik energiad endas tasakaalustada läbi kolme olemise tasandi.Võib juhtuda, et üks või teine kolmest olemise tasandist on kurnatud. Hingelise tasandi energiaks on püüdlus ja unistus. Vaimse tasandi varusid saab taastada enesearendamine ja looming. Mateeria tasandit taastab difusioon ehk energiate vahetumine läbi tegemise (näiteks liikumine, toitumine, koristamine, taimede kasvatamine ja muu energeetiline suhtlus läbi tegemise). Ja armastamine taastab neid korraga, kõiki tasandeid.Olemise tasandeid võib ise puhastada iga inimene just nüüd ja praegu. Võib puhastada ühekaupa, aga ka kõiki korraga, see on igaühe enda valik.Siin on mõned näited ja soovitused enese puhastamiseks: Puhastumine Inglite abiga
On võimalus ennast puhastada kutsudes enda juurde Ingleid. Need on Isa poolt määratud abistajad, kes saavad sekkuda vaid Inimese nõusolekul ja surmaohul. Seda on samuti hea teha värskes õhus jalutades. Või nt tööle minnes, bussi oodates, järjekorras oodates jne. Kutsu mõttes enda juurde peaingel Miikaeli.
"Kallis Miikael palun puhasta mind oma valgusmõõgaga kõikidest blokeeringutest ja takistustest. Palun eemalda minu küljest ja lähedalt ja ümbert ära kõik deemonid, vaimud ja energeetilised olevused. Palun lõika minu küljest ära kõik energeetilised sidemed, mis mind kurnavad ja väsitavad."
Ütle igat lauset mõeldes igale sõnale ja uskudes, et nii see ka toimub. Tunneta ja ole tähelepanelik oma mõtete, tunnete ja piltide suhtes, mis esile kerkivad. Muidugi siin ka sama - kui kipuvad tulema häirivad mõtted, lase neil minna... ära keskendu neile... kui ikka ei aita palu Miikaelil end nendest mõtetest vabastada ja aju puhastada. Kui tunned, et Miikael on lõpetanud keskendu tänutundele ja südamest täna teda!"Tänan sind kallis vend Miikael!" Sest Miikael on meile kõigile kui armastatud suur vend kes alati on ootel kui sa kutsud teda ennast aitama ja kaitsma. Pole olemas takistust ega probleemi millest sinu suur vend Miikael jagu ei saaks. Pole olemas tegu millega sa võiksid olla jäänud ilma tema toetusest ja kaitsest. Pole olemas valet hetke millal teda kutsuda. Ta on alati sinuga. Piisab vaid teda kutsuda ja paludaJärgmisena kutsu enda juurde peaingel Raafael. Tervendusingel. "Kallis Raafael palun tule mu juurde ja tervenda mind. Olen avatud su tervendusele ja luban sul tervendada oma keha, tunde- ja mõttemaailma."Tunneta kuidas su keha täitub soojusega või kuumusega, lase rõõmul või pisaratel esile kerkida, ole rahulik suur peaingel on sinuga ja kõik sinus esile kerkivad tunded ja aistingud on osake Raafaeli ja tema halastusinglite tervendus-meeskonnast. Tundes, et Raafael on sind tervendanud keskendu tänutundele. "Tänan sind kallis Raafael!" Kutsu alati Raafaeli ennast tervendama kui tunned, et seda vajad. Teda võid kutsuda ka kõige pisema kriimustuse korral. Ükskõik millise valu korral kui see segab sul olemast õnnelik ja rõõmus.Ja nii võid jätkata kõikide Inglitega, kes meelde tulevad ja tunned, et vajad nende abi. Seda võib ka teha siis kui sa ei tunne ennast kuidagi halvasti või haigena. Lihtsalt valgusta ennast tunnetades nende energiat.
Puhastumine mediteerides
1. Üks lihtsamaid enesepuhastuse võimalusi on ümbritseda ennast mõttes valgusega. Seda võib teha üksi olles toas või jalutades kasvõi tänaval.Kujutle, et sind ümbritseb üleni valge valgus näiteks ringikujuliselt. Hoia seda mõtet. Mõttes vaata, et kogu keha ümbritseks munakujuliselt valge valgus. Sa oled sellega ümbritsetud ja sul on hea olla. Mõtle ainult valgusele. Kui tulevad mõtted millestki muust nt muredest või sellest kuhu lähed ja mis seal tegema hakkad, lase neil lihtsalt minema ujuda, tervita seda mõtet aga ära keskendu sellele. Taasta pilt valgest valgusest mis sind ümbritseb. Kui oled täielikult valges valguses segamatult ja häirimatult vaheta värv nt kuldse vastu või mõne muu kohe esilekerkiva sümpaatse värviga.Ümbritse ennast uuesti kuldsega jättes ka valge valguse endiselt enda ümber. Tunneta kui hea on olla sul selle soojendava kuldse puhastava jumaliku valguse sees. Siis näiteks ümbritse ennast vikerkaarega. Mähkides ennast selle toredusse, olles ise ümbritsetud valgest ja kuldsest valgusest ja nüüd kõige peal ka vikerkaarevärviline. Olles keras, ümaras valguses, mis ümbritseb sind igalt poolt nii ülalt kui alt, nagu värvilise palli sees.Siis kõige selle peale ümbritse ennast rohelise valgusega.Tunnetades ka kõiki teisi värvikihte vaata kui ilus ja rahustav ning tervendav on see roheline. Roheline ümbritse punasega. Kaunis punane kaitseb sind ja ergutab. Tunneta ja vaata nüüd kõiki neid värve millega oled ümbritsetud1! Valge-kuldne-vikerkaarevärviline-roheline-punane. Hinga ja rõõmusta kui ilus ja värviline sa oled!.2Samuti on sellinepuhastumisvõimalus, et kujutad ennast ette valgustkiirgava olendina. Nähes mingit mustust enda peal või sees, keskendu et need mustad pallid või täpid või miski muu nagu lendleks Sinust välja, põledes sädemetena Sinu aura piiril olematuks. Seda võib teha iga ebameeldiva tunde või raskuse puhul, seni kuni enesetunne on kerge ja imeline ja kõhus tekib armumise tunne